google.com, pub-8558054551419352, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Nakladatelství převážně humorné literatury 

Fakt jako chcete vydat knížku? No dobrá.

Vydavatelství Concept 42 svým zaměřením vyplňuje prázdný prostor mezi velkými nakladateli a poskytovateli služeb „self publishing“ (vydávání knížek za vlastní peníze). Na rozdíl od velkých vydavatelů zde není strach z neznámých autorek a autorů. A na rozdíl od self publishing služeb vydaným knížkám zajistíme distribuci a základní propagaci. 

 

Specializujeme se převážně na humor a legraci. Ale ne výhradně. Raději vydáváme tenké knížky než tlusté. Nic ujetého nám není cizí, protože humor, na rozdíl od rozumu, nemá hranice.

 

 Jak to funguje? 

 

Neposílejte celé rukopisy. Nikdo je číst nebude. Pošlete synopsi. Takovou prezentaci toho, co nabízíte. Dejte si na ni záležet. Vaši sysnopsi si někdo přečte a bude k ní mít pár dotazů a chytrých poznámek. Nebo ji s díky odmítne. Pokud toto ustojíte, budeme po vás chtít rukopis. Většinou platí, že pokud se rozhodneme spolupracovat, bude vás čekat série úprav. Pokud i to přečkáte, začneme se bavit o autorské smlouvě. To je několikastránkový dokument, který si pro změnu budete muset přečíst vy. A v případě, že se nezhroutíte, na poslední stránce jej podepíšete. Smlouva je standardní a je nezbytná z důvodů autorského práva a vyjasnění si některých skutečností, které, kdyby se včas nevyjasnily, by mohly vést k oboustrannému rozčarování. Následuje obálka, jazykové korektury. Honorář? Minimální. Většinou podíl z prodejů.

Kniha bude vytištěna a dodána do distribuce.

CO JE TO TA SYNOPSE?

 

Naše tištěné knihy světem šíří firma Kosmas. Elektronické knihy, pokud je vydáme) pak všichni zásadní distributoři e-knih. 

​© 2009-2021 Concept 42, s r. o.

Porhlášení o ochraně os, údajů (GDPR)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now