​© 2009-2020 Concept 42, s r. o.

KOMICKÁ ZPRÁVA O KONCI SVĚTA GLOBÁLNÍM VYSUŠENÍM

2. remasterované vydání 2019

Virga nemá nic společného s viagrou. Virga je meteorologický jev, kdy se zdá, že by mělo sprchnout, ale voda se ještě před dopadem na zem prostě vypaří. Takže ani nekápne. Podle jistých teorií to však nemá s meteorologií nic společného. To, čemu říkáme virga, může být i situace, kdy se voda dostává do transu z důvodu přítomnosti takzvané Pravody. Prapůvodní vody, která kdysi hodně, hodně dávno přinesla na planetu Zemi život.
 

Osud jisté Genevieve Arlyn se naplní, když se stane obětí spiknutí vody, která se snaží uniknout ze Země pryč do bezpečí temného xenofobního Vesmíru. Shodou okolností a drobné chybky, se vcelku jednoduchý plán na únik zkomplikuje, a do hry vstoupí skupinka šestice antihrdinů, posílená modrým veršujícím papouškem. Ale nebojte se. Nikdo z nich se o záchranu naší planety nepokusí.

 

Jistý Tháles z Milétu kdysi tvrdil, že vše je vodou. Ostatně proč ne? I naše tělo je více než z poloviny tvořeno právě vodou. Obyčejnou vodou, jak tak rádi říkáme. Když je ta voda tak obyčejná, tak proč díky ní mohou existovat tak neobyčejné věci jako je život?

Virga kniha Matin Hobrland
Martin hobrland Virga kniha
Posádka Apolla 11 zanechala na měsíci plaketu s nápisem
„zde se lidé planety Země poprvé dotkli nohama měsíce.
Červenec, L. P. 1969. Přišli jsme v míru jménem celého lidstva.“
Jediná živá duše v celém široširém Vesmíru nemá ponětí, co ten nápis znamená.
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now